MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, taiwanský čaj

www.taiwanskycaj.cz/

 
Rychlé hledání    

Čaje Ming Exclusive

Uvedené čaje si můžete zakoupit k vyzkoušení jako vzorky (OBJEDNÁVKA - VZORKY). Pokud jste již členem Ming Exclusive, máte možnost si tyto čaje zakoupit i v celých baleních.

 

Da Yu Ling oolong.

Kultivar: Qingxin oolong

Popis čaje: čaj Da Yu Ling oolong, který máte možnost nyní vyzkoušet, byl sbírán a zpracován ručně 13. ledna 2017 na jedne z nejvýše položené plantáži ostrova Taiwan. Plantáž najdeme ve výšce okolo 2600 metrů.

V tak vysokých horách je poměrně chladno po celý rok. Z tohoto důvodu bývají sklizně zpravidla jen dvě, výjimečné tři. Sklizeného čaje bývá poměrně málo. I samotný sběr v tak vysokých výškách je poměrně náročný. I proto bývá tento čaj cenově dražší než mnoho jiných taiwanských čajů.

Lístky jsou poměrně silné a hladké. Připravený nálev má typické vysokohorské aroma taiwanských oolongů. Chuť nálevu je velmi hladká, plná s příjemnými květinovými a medovými tóny.


Shanlinchi Baked oolong.

Kultivar: Qingxin oolong

Popis čaje: tento čaj byl sbírán a zpracován ručně 5. ledna 2017 na plantážích v oblasti Long Feng Shan ve výšce 1400 metrů.

Jak již z názvu napovídá, jedná se o pěčený oolong. Svoji chutí připomíná pečené Dongdingy.

List má výraznou pečenou vůni, která se kloubí s jemnou medovou a sladkou vůní. Chuť připraveného nálevu je sladká, jemně pečená (až jemně piškotová), medová a sladká. Dozvuk je poměrně dlouhý, sladký.

Tento čaj jistě ocení milovníci pečenějších čajů.

 

Aged Oriental Beauty.

Je dalším čajem, který nabízíme výhradně členům MING EXCLUSIVE. Více o tomto čaji se dozvíte KLIKNUTÍM ZDE.Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované