MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, taiwanský čaj

www.taiwanskycaj.cz/

 
Rychlé hledání    

ALISHAN HONG CHA

Kultivar: Qingxin oolong

Datum sběru: červenec 2015

Popis čaje: I v oblasti Alishanu začíná být populární zpracovávání černých čajů. Zejména pak v letních měsících. Náš čaj byl sbírán a zpracován v oblasti Fen Qi Hu (奮起湖) v Alishanu.  Čajové lístky byly pečlivě sbírány a zpracovány  ručně. Oproti jiným černým čajům v naší nabídce je tento čaj zpracován do pravidelných kuliček (tak, jak to známe u oolongů).

Barva připraveného nálevu je tmavě oranžová až hnědá. Ve vůni se projevují  hladké, plné, ovocné a medové tóny. Chuť vyluhovaného čaje je plná, hladká s výraznou ovocnou a medovou chutí.

Charakteristika čaje: Zpracování černých čajů začíná být populární v mnoha čajových oblastech Taiwanu. Ideálním obdobím pro zpracování černého čaje je léto, kdy čajové lístky bývají napadány broučkem zvaným Jacobiasca Formosana. Po nakousání čajového lístku se po zpracování takto nakousaného lístku vytváří v nálevu připraveného čaje velmi příjemná medová vůně a chuť.

 

Tento čaj si můžete nyní zakoupit za výhodnější cenu. Balení o váze 50 gramů za 199 Kč (původní cena 312 Kč) nebo balení o váze 150 gramů za 550 Kč (původní cena 883 Kč).

 Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované