MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, taiwanský čaj

www.taiwanskycaj.cz/

 
Rychlé hledání    

ČAJE VE SLEVĚ

Vybrané čaje z naší nabídky taiwanských čajů momentálně nabízíme ve slevě. Níže se dozvíte, kterých čajů se sleva týká.

 

Alishan Hong Cha (datum sběru: červenec 2015)

Čaj byl sbírán a zpracován v oblasti Fen Qi Hu v Alishanu. Oproti jiným černým čajům v naší nabídce je tento čaj zpracován do pravidelných kuliček. Barva připraveného nálevu je tmavě oranžová až hnědá. Ve vůni se projevují  hladké, plné, ovocné a medové tóny. Chuť vyluhovaného čaje je plná, hladká s výraznou ovocnou a medovou chutí.

Tento čaj si můžete nyní zakoupit za výhodnější cenu. Balení o váze 50 gramů za 250 Kč (původní cena 312 Kč) nebo balení o váze 150 gramů za 619 Kč (původní cena 883 Kč).

 

 

Beipu Oriental Beauty  (Datum sběru: červen 2015)

Lístky byly pečlivě sbírány na plantážích nedaleko města Beipu, v kraji Hsinchu. Chuť nálevu je hladká, sladce medová, ovocná (zralé ovoce). Dozvuk je delší, sladce medový. Jedná se o výjimečně dobrý čaj, který je znám zejména pro svoji přirozenou a charakteristickou chuť.

Tento čaj si můžete nyní zakoupit za výhodnější cenu. Balení o váze 50 gramů za 260 Kč (dříve 410 Kč) nebo balení o váze 25 gramů za 149 Kč (dříve 230 Kč).

 


Dongding Hong Cha (datum sběru: srpen 2015)

Oblast v okolí Dongdingu je známá svými pečenějšími oolongy. Nicméně i zde se začíná projevovat trend zpracovávání čajů černých. Chuť vyluhovaného čaje je plná, hladká s výraznou ovocnou a medovou chutí.

Tento čaj si můžete nyní zakoupit za výhodnější cenu. Balení o váze 50 gramů za 140 Kč (dříve 269 Kč) nebo balení o váze 25 gramů za 101 Kč (dříve 140 Kč).

 

Sleva na dané čaje (resp. sklizně) platí do jejich vyprodání.

 Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované