ČAJE VE SLEVĚ

Vybrané čaje z naší nabídky taiwanských čajů momentálně nabízíme ve slevě. Více o čajích se dozvíte, pokud kliknete na název vámi zvoleného čaje.

 

Pomelo oolong (datum sběru: duben 2017)

Čaj byl sbírán a zpracován ručně 15. 4. 2017. Sklízí a zpracovává se pouze jednou do roka. V době, kdy kvete Pomelo (březen, duben). Pěstuje se v oblasti města Hualien. Barva nálevu hotového čaje je světle žlutá až zlatá. Vůně je svěží, hladká. Při pití se projeví sladké tóny a zejména v prvních třech nálevech velmi intenzivní chuť pomelových květů. Kombinace čajových lístků a květů dělá čaj velice příjemným a uklidňujícím nápojem na popíjení. Balení o váze 50 gramů nyní nabízíme za 261 Kč (původní cena 348 Kč) a balení o váze 150 gramů nabízíme za 623 Kč (původní cena 959 Kč).

 

Dark Dongding oolong (datum sběru: květen 2017)

Tento Dongding se pěstuje v okolí vesnice Dongding ve výšce okolo 900 metrů. Chuť připraveného nálevu je výrazně pečená, ovocná (sušená švestka), příjemně opojná, s nádechem jemného bourbonu. Dozvuk je dlouhý, pečený a sladký. Balení o váze 50 gramů nyní nabízíme za 220 Kč (původní cena 293 Kč) a balení o váze 150 gramů nabízíme za 525 Kč (původní cena 807 Kč).

 

Dongding oolong (datum sběru: květen 2017)

Dongding sbíraný u vesnice Dongding. Lokalita, kde se pěstuje tento čaj, je jednou z původních míst, kde se čaj Dongding začal pěstovat. Momentálně v naší nabídce najdete tři čaje Dongding. Tento je středně pečený. Vůně nálevu je výrazná, pečená, nasládlá. Chuť připraveného nálevu je výrazněji pečená, ovocná. Dozvuk je delší, pečený a sladký.

Balení o váze 50 gramů nyní nabízíme za 209 Kč (původní cena 243 Kč).

 

Cuifeng oolong (datum sběru: květen 2018)

Čajové plantáže nalezneme v nadmořské výšce okolo 2000 metrů. Barva připraveného nálevu je jasně zlatá až žlutá. Vůně je svěží, ovocná, plná. V nálevu vyluhovaného čaje se kloubí chuť příjemně plná, hladká, elegantní, květinová. Oblast plantáží, kde se pěstuje čaj Cuifeng oolong, nalezneme v blízkosti hory Lishan, v kraji Nantou.

Balení o váze 50 gramů nyní nabízíme za 315 Kč (původní cena 371 Kč).

 

Sleva na dané čaje (resp. sklizně) platí do jejich vyprodání.

 Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj