ČAJE VE SLEVĚ

Momentálně máme v nabídce několik čajů, které nabízíme za slevněné ceny. Využijte tímto možnost nákupu taiwanských čajů za výhodnější cenu!

Ve slevě máme momentálně tyto čaje:

 

ER MEI ORIENTAL BEAUTY

Datum sběru: červen 2018

Mezi nejcennější oblasti pro pěstování čaje Oriental Beauty (Bai Hao oolongu, chcete-li), je považováno okolí města Beipu. Ještě cennější oblastí je pak považována vesnice Er Mei, která leží v blízkosti města Beipu. Lístky byly pečlivě sbírány a zpracovány ručně. Čaj je více oxidován. Barva nálevu je proto tmavší. Jantarová až oranžově-hnědá. Zahřáté lístky voní příjemně sladce. Po tropickém a zralém ovoci. Chuť připraveného nálevu je velice jemná, hladká, jemně medová až ovocná (zralé ovoce, tropické ovoce). Dozvuk je poměrně dlouhý. Balení o hmotnosti 75 gramů můžete nyní zakoupit za 439 Kč (původní cena za 75 gramové balení byla 627 Kč). Balení o hmotnosti 25 gramů můžete nyní zakoupit za 183 Kč (původní cena za 25 gramové balení byla 215 Kč).

 

Song Bo Chang Qing oolong

Datum sběru: listopad 2018

Čaj pěstovaný v oblasti Song Bo Lin, nedaleko města Mingjian, v kraji Nantou. Nadmořská výška je okolo 400 metrů n.m. Jedná se o strojově sbíraný čaj. Je čajem lehce oxidovaným (25-35%) a středně pečeným (40%). Již suchý list uchvátí svoji příjemnou vůní. Ta je velmi intenzivní, příjemně sladká. Barva nálevu je tmavě žlutohnědá. Chuť je plná, nasládlá, ovocná (sušené švestky), příjemně pečená. Oblast Song Bo Lin je vyhlášenou lokalitou pro pěstování kultivaru Si Ji Chun. Balení o hmotnosti 50 gramů můžete nyní zakoupit za 183 Kč (původní cena za 50 gramové balení byla 215 Kč).

 

Jinxuan oolong

Datum sběru: srpen 2019  

Náš Jinxuan oolong byl sbírán a zpracován ručně. Pochází z Alishanu, kde čajové lístky byly pěstovány na plantáži ve výšce 1200 m.n.m. Barva nálevu je žlutá. Vůně je svěží, jemně mléčná, ovocná (maliny). Chuť připraveného nálevu je sladká, mléčná, s jemným ovocným nádechem a jemnou mandlovou chutí. Balení o hmotnosti 50 gramů můžete nyní zakoupit za 181 Kč (původní cena za 50 gramové balení byla 213 Kč). Balení o hmotnosti 150 gramů můžete nyní zakoupit za 464 Kč (původní cena za 150 gramové balení byla 580 Kč).

 

 Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj