MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, taiwanský čaj

www.taiwanskycaj.cz/

 
Rychlé hledání    

ČAJOVÝ TIP MĚSÍCE

V měsíci květnu jsme pro vás v rámci nabídky ČAJOVÝ TIP MĚSÍCE vybrali dva světlé oolongy (kliknutím na název vybraného čaje se vám otevře odkaz k tomu čaji).

Světlé oolongy jsou v chuti a vůni jemnější oproti tmavým oolongům. Dominují zejména květinové až ovocné tóny. Ať již v samotné vůni, tak poté v chuti při jejich pití.

Světlé oolongy se na Taiwanu sbírají i na nejvýše položených čajových plantážích, které najdeme v nadmořské výšce okolo 2600 metrů.

A které čaje jsme pro Vás připravili my?

 

SHANLINCHI OOLONG

Oblast Long Feng Shan, kde byl tento čaj sbírán a zpracován, leží v nadmořské výšce okolo 1600 metrů. Čaj má velmi příjemné květinové aroma s bylinkovým nádechem. Mezi našimi zákazníky najdeme mnohé, kteří mají rádi japonské zelené čaje. Nevíme, čím to je, ale tito zákazníci propadli kouzlu tomuto čaji. Stanete se jedním z nich i Vy?

 

LA LA SHAN OOLONG

Pro nás asi nejzajímavější světlý oolong z Taiwanu. Čajové plantáže v oblasti La La Shanu jsou poměrně malé. Produkují proto jen velmi malé množství čaje. I proto se tento čaj velice těžko shání a to i na samotném Taiwanu. Přestože plantáže neleží příliš vysoko (okolo 1600 metrů n.m.), skvěle konkurují kvalitou čajům z výše položených plantáží (například Lishanu).

 

Chcete-li využít výhodnější cenu při nákupu těchto dvou čajů, tak v odkazu ČAJOVÝ TIP MĚSÍCE pod obrázkem najdete ceny, za které si čaje můžete během tohoto měsíce zakoupit.

 

 Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované