MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, taiwanský čaj

www.taiwanskycaj.cz/

 
Rychlé hledání    

ČAJOVÝ TIP MĚSÍCE

I v tomto, již jarním měsíci, pokračujeme s nabídkou čajů v rámci ČAJOVÉHO TIPU MĚSÍCE.

V tomto měsíci jsme vybrali pro změnu dva tmavší čaje. Jedním z nich je Orientální kráska z naší oblíbené lokality na Taiwanu. Druhým čajem bude černý čaj z východní části ostrova - z oblasti města Hualien.

 

ER MEI ORIENTAL BEAUTY

Mezi nejcennější oblasti pro pěstování čaje Oriental Beauty (Bai Hao oolongu, chcete-li), je považováno okolí města Beipu. Ještě cennější oblastí je pak považována vesnice Er Mei, která leží v blízkosti města Beipu. Pro zpracování čaje byly použity jen vrchní lístky a pupeny, které byly sbírány a zpracovány 29. Června loňského roku. Barva nálevu je proto tmavší. Jantarová až oranžově-hnědá. Zahřáté lístky voní příjemně sladce. Po tropickém a zralém ovoci. Chuť připraveného nálevu je velice jemná, hladká, jemně medová až ovocná (zralé ovoce, tropické ovoce). Dozvuk je poměrně dlouhý.


Hualien Hong Cha

Čajovou oblast nalezneme v okolí vesnice Rui Sui, nedaleko města Hualien. Barva připraveného nálevu je tmavě oranžová až hnědá. Ve vůni se projevují hladké, plné, ovocné a medové tóny. Chuť vyluhovaného čaje je plná, hladká s výraznou ovocnou a medovou chutí. Tento černý čaj dovážíme od našeho farmáře již několik let. Náš farmář patří mezi špičku mezi farmáři zpracovávajícími černé čaje v oblasti Hualienu.


Chcete-li využít výhodnější cenu při nákupu těchto dvou čajů, tak v odkazu ČAJOVÝ TIP MĚSÍCE pod obrázkem najdete ceny, za které si čaje můžete během tohoto měsíce zakoupit.

 

 Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované