MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, taiwanský čaj

www.taiwanskycaj.cz/

 
Rychlé hledání    

Lishan oolong

Kultivar: Qingxin oolong

Datum sběru: prosinec 2019 (zimní sklizeň)

Popis čaje: Čaj je pečlivě sbírán a zpracován ručně. Jedná se o lehce oxidovaný a lehce pečený čaj. Je sbírán na hoře Lishan v nadmořské výšce okolo 2200 metrů.

Barva připraveného nálevu je jasně žlutá. Vůně je velice příjemná, svěží, s květinovými tóny. Chuť připraveného čaje je plná, hladká, svěží s bohatou květinovou a sladkou vůní. Dozvuk je rovněž velice příjemný, který zůstává v ústech po delší dobu.

Charakteristika čaje: Čajové plantáže v horách Lishan patří mezi jedny z nejvýše položených čajových plantáží na Taiwanu. Z důvodu  vysoké nadmořské výšky čajových plantáží  se  lístky sbírají pouze dvakrát, maximálně třikrát do roka.  I proto je cena za tento čaj vyšší než cena za jiné taiwanské čaje. Tento čaj je po právu považován za jeden z nejlepších a nejvíce vytříbených čajů vůbec.  Je zárukou vynikajícího požitku a prožitku pro všechny milovníky výborných čajů.  Jeho příjemná chuť a vůně je jasnou garancí, která mu zaručuje oblíbenost u všech náročných pijáků čaje.

Čaj doporučujeme popíjet ve stylu Gong Fu Cha nebo ve Zhongu (Gaiwanu).

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI. OMLOUVÁME SE, ALE TENTO ČAJ JE MOMENTÁLNĚ VYPRODÁN. KVŮLI PROBLÉMŮM S DOPRAVOU Z TAIWANU NEJSME SCHOPNI ŘÍCÍ, KDY ČAJ BUDE OPĚT K DOSTÁNÍ.

 

detail obrázku

MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované